Iveta
Clarke

Stýská se mi po krásných staromódních slovech

Druhé pozvání do podcastu Oldschoolers Tomáše Nezmeškala. Mluvíme tentokrát o věcech hodně intimních - o knížce, kterou jsem napsala pro mámu, o mém moravském původu, o podcastu, kam chodím na témata a proč ho natáčím, a taky o mých osobních plánech do budoucna.

přehrát

Každopádně (k)ladně

Listen to Každopádně (k)ladně on Spotify. Každopádně (k)ladně Aneb Zámyslník Ivety Clarke. Autorské inspirativní přemýšlení nahlas o tématech, která hýbou našimi životy.

poslechnout

CASH-FLOW: Novoroční speciál s Ivetou Clarke (nejen) o bilancování, předsevzetích a osobním rozvoji

Show CASH-FLOW, Ep Novoroční speciál s Ivetou Clarke (nejen) o bilancování, předsevzetích a osobním rozvoji

přehrát podcast

Iveta Clarke: Zaměstnanci by měli být zodpovědní za své sebevzdělávání

Iveta Clarke je mezinárodní koučka a mentální průvodkyně. Oblasti lidského potenciálu se věnuje více než 20 let. Jejím oblíbeným tématem je odvaha.

poslechnout podcast

20. díl. S Ivetou Clarke, o zranitelnosti, studu a odvaze

Vlastní nedokonalost, pocit, že nejsme dost dobří, zakouší podle americké výzkumnice Brené Brown 97 % lidí. Jen o tom nemluvíme. Zároveň je naše zranitelnost zdrojem propojení s jinými lidmi...

poslechnout podcast

Nocni Mikroforum / Host: Iveta Clarke, koučka a lektorka

Jak tráví konec roku? Co má na letošním seznamu milníků? Proč je jejím životním tématem odvaha? Moderuje Barbora Chuecos.

poslechnout

#19: Iveta Clarke: Between Stimulus and Response Lies Your Freedom And Your Leadership

Our guest today is Iveta Clarke, executive thinking partner, competent listener and daring challenger of leaders in Central and Eastern Europe.

přehrát

Iveta Clarke – Strach nelze odstranit, pouze transformovat

Setkání s Ivetou Clarke bylo nejen inspirativní, ale především lidsky velmi příjemné. Iveta je zkušenou a uznávanou koučkou a mentorkou, mezi jejíž velká témata patří práce se zranitelností, strachem a odvahou.

přehrát podcast

28: Iveta Clarke: Odvaha ve vztazích je nedostatkové zboží

Iveta je půvabná žena, která mi dokázala trpělivě vysvětlovat rozdíly mezi koučem, mentorem a facilitátorem. Vyzařuje ze sebe zkušenost, sílu a něco, co v Česku vídáme zřídka: leadership. Iveta je osobnost.

přehrát podcast

Iveta Clarke – Nevzdávejte to

Legenda sociálních sítí. Mezinárodně uznávaná koučka, osobní mentorka s dlouholetými zkušenostmi v oblasti podnikového a manažerského poradenství. Prožila dramatický příběh spojený s emigrací z tehdejšího socialistického Československa.

přehrát rozhovor